Reper Dekiro objavio novi singl
Nakon kraće pauze banjalučki reper Dekiro nastavlja sa plasiranjem pjesama sa budućeg albuma „Sedam smrtnih“. Treća pjesma „West Ham“ sa albuma govori o smrtnom grijehu – zavist.
„Želio sam da opišem šta me okružuje i na koji način to vidim i doživljavam. Zbog toga se na svaki stih može gledati kao na jednu misao, jer sam htio što više približiti svoj život publici. Što se tiče teksta, cilj je bio opisati jedan vikend u reperskom životu, naravno takav vikend se konstantno ponavlja i lako se primjeti da postaje monoton ali ga iz navike nastavljam,“ rekao je Dekiro.
U pjesmi gostuje reper iz Sjeverne Makedonije Nocce koji je upotpunio pjesmu sa melodičnim refrenom. Miks i master je radio Grzi, momak iz Kragujevca, u aranžmanu Krisa i Cloutiea.
Pogledaj video!
-
Nipplepeople predstavili singl “Znak” – priča o prolasku vremena i promjenama -
Vrući tron: Zoster i dalje na vrhu, Dino Merlin debitovao na listi!


